Doprava - rozvoz po celé ČR

Rozvoz zboží po celé České republice..

I. Způsoby doručení

 1. Zboží je zasíláno přepravní společností Česká pošta. Doba doručení u jednotlivých služeb se může lišit podle aktuálních podmínek této společnosti. Aktuální informace o způsobech doručení naleznete v sekci Doprava.
 2. V případě doručení službou Balík do ruky nebo Balík na poštu je garantuje Prodávající dobu dodání v ČR do 48h hodin od objednání zboží, je-li zboží skladem.
 3. Doba doručení do ciziny se může lišit.

II. Osobní převzetí zboží na prodejně

 1. Zboží si může Kupující zarezervovat a vyzvednout osobně přímo v kamenné prodejně na adrese Tylova 404, 284 01 Kutná Hora.
 2. Rezervace není nijak zpoplatněna.
 3. V případě zájmu o rezervaci zboží s následným osobním převzetím na prodejně označí Kupující při vyplňování objednávkového formuláře Způsob doručení - Osobní převzetí zboží na prodejně.

II. Dodací lhůta, čas a místo doručení

 1. Způsob doručení zboží si volí Kupující při vyplňování objednávkového formuláře.
 2. Prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené Kupujícím v objednávce. Kupující je povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li Kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat vynaložené náklady ve výši již zaplaceného poštovného a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.
 3. V případě, že je z důvodů na straně Kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je Kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
 4. Při převzetí zboží od přepravce je Kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí Kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu Kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti, a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.
 5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit dodací podmínky Prodávajícího.
 6. Pokud si zásilku nezvládnete převzít, bude Vám uložena na Vaší dodací poště. Zásilku si lze nechat znovu doručit nebo prodloužit dobu uložení. Kontaktujte Vaši dodací poštu.
 7. Česká pošta nabízí i možnost Sledování zásilek.
 8. Ceny přepravy jsou závislé na výběru doručovací služby služby při zadávání objednávky prostřednictvím objednávkového formuláře zákazníkem:
Ceník dopravnách služeb - Paušální sazba poštovného:

 

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček