Služba Virtuální kreditka

Víte, že každý zaregistrovaný Zákazník je u nás hýčkán a odměňován za každý provedený nákup? Můžete nakupovat po celé ČR. Po přihlášení k Vašemu Zákaznickému účtu máte automaticky aktivní službu Virtuální kreditka, kterou můžete použít při každém následujícím nákupu jako slevovou kartu.

Jak aktivovat a používat službu Virtuální kreditka

  1. Přihlaste se k Vašemu Zákaznickému účtu. (Pokud ještě nemáte vytvořený Zákaznický účet, můžete se bezplatně zaregistrovat.)
  2. V pravém horním okraji internetového katalogu vidíte, kolik Věrnostních bodů máte k dispozici na Vaší Virtuální kreditce / Zákaznickém účtu.
  3. Proveďte nákup a vstupte do Nákupního košíku.
  4. Pokud máte k dispozici nějaké Věrnostní body na Vaší Virtuální kreditce, můžete nyní použít buď všechny Vaše Věrnostní body nebo jejich část jako slevu v Kč při této objednávce.
  5. Dokončete objednávku kliknutím na tlačítko Objednat, vyberte způsob převzetí zboží, odsouhlaste Obchodní podmínky a potvrďte objednávku.
  6. Vaši objednávku zpracujeme a při odeslání Vaší objednávky, případně při potvrzení osobního převzetí zboží na prodejně, Vám budou Věrnostní body za Vaši aktuální objednávku přičteny k Vašemu Zákaznickému účtu.

Služba Virtuální kreditka je aktivní pouze v prodejní síti www.drogerie-domu.cz

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček