Bonusový program - Věrnostní body

Sbírejte Věrnostní body při každém nákupu

Pokud máte zaregistrovaný platný Zákaznický účet, automaticky je Vám aktivován Bonusový program - Věrnostní body - Virtuální kreditka. Po přihlášení se Vám při každém nákupu přičítají k Vašemu zákaznickému účtu tzv. "Věrnostní body". Za každý zakoupený výrobek získáte ve Věrnostním programu 1 Věrnostní bod. Informaci o počtu přičtených Věrnostních bodů, které získáte za Váš nákup, Vám zašleme emailem. Body Vám budou přičteny v okamžiku odeslání objednávky. V případě vrácení zboží se body odečítají.

Jak mohu použít Věrnostní body a kde se zadávají?

Věrnostní body lze uplatnit před odesláním kterékoli Vaší následující objednávky v nákupním košíku jako slevu. 1 Věrnostní bod má hodnotu 1Kč.

Kolik mám k dispozici Věrnostních bodů?

Po přihlášení je vidět stav Vašeho účtu v horním pravém okraji stránky, napravo vedle políčka pro vyhledávání zboží.

Jak si můžu aktivovat Zákaznický účet a jak se ke svému účtu přihlásím?

Odkaz pro vytvoření nebo přihlášení k Vašemu zákaznickému účtu naleznete v horní části našeho internetového katalogu pod vyhledávacím polem nebo v pravém menu našeho internetového katalogu v oddíle Můj účet - Nastavení Zákaznického účtu. Pokud ho ještě nemáte, můžete si svůj Zákaznický účet Zaregistrovat. Registrace a vedení Zákaznického účtu je zdarma. Pokud máte účet již vytvořen, můžete se k němu Přihlásit.

Více i zákaznickém účtu se dočtete také ve spodní informační části stránek pod odkazem 7 výhod pro registrované zákazníky.


Pokud máte jakékoli další dotazy týkající se Věrnostních bodů, využijte náš Zákaznický servis a Kontaktujte nás.

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček